WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Twitter Otomatik Beğeni Satın Al.

Twitter'daki gönderilerinize 30 gün boyunca beğeni gönderecek Twitter Otomatik Bağeni paketlerinden satın al.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Twitter Otomatik Beğeni İle İlgili Sorularını Cevapladık

Twitter Otomatik Beğeni Nasıl Yapılır?

Twitter Otomatik Beğeni işlemi siparişinizi oluştururken kullanıcı adınızı girmeniz gerekir. Kullanıcı adınız sisteme girildikten sonra 30 gün boyunca paylaşacağınız 30 gönderiye otomatik olarak beğeni gönderiliyor.

Twitter Otomatik Beğeni Paketi Aldığımda Başka Paketler de Alabilir miyim?

Twitter Otomatik Beğeni paketi satın aldığınızda hem Twitter hesabınız için diğer paketlerden satın alabilir hem de diğer platformlar için paket satın alabilirsiniz.

Twitter Otomatik Beğeni Paketinde Gönderi Paylaşmak için 30 Gün Beklemem Gerekir mi?

Gerekmez. Dilerseniz aldığınız gün 30 gönderi paylaşabilir ya da dilediğiniz günlere bölebilirsiniz. Paketin geçerlilik süresi 30 gündür ve 30 gönderi ile sınırlıdır.

Twitter Otomatik Beğeni Paketi Etkileşimi Artırır mı?

Twitter Otomatik Beğeni paketi sayesinde 30 gün boyunca paylaşacağınız her Tweete aldığınız paket miktarı kadar beğeni gönderileceği için 1 ay boyunca aktif bir profil görünümü elde edersiniz. Bu sayede Twitter ana sayfaya çıkma şansını yaklayabilir ve yeni takipçiler kazanabilirsiniz.

Twitter Otomatik Beğeninin Normal Beğeni Paketlerinden Farkı Nedir?

Twitter Otomatik Beğeni paketini satın aldığınızda 1 ay boyunca geçerli 30 gönderinize beğeni almış olursunuz ve tek tek satın alma işlemleriyle uğraşmadan tekte 1 aylık işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Twitter Otomatik Beğeni Paketini Eski Gönderilerim İçin de Alabilir miyim?

Hayır, Twitter Otomatik Beğeni Paketleri sadece yeni gönderiler içindir.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla