WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Instagram Beğeni Satın Al.

Hesabınızın etkileşimini yükseltmek ve Instagram'da öne çıkan hesaplardan biri olmak için hemen şimdi Instagram beğeni satın al hizmetimizden faydalanın!

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Instagram Beğeni İle İlgili Sorularını Cevapladık

Instagram Beğeni Paketi Kaç Gönderi İçin Geçerlidir?

Instagram beğeni paketi yalnızca 1 gönderi için geçerlidir. Daha fazla gönderiye beğeni satın almak için almak istediğiniz gönderi sayısı kadar beğeni paketi alabilir ya da otomatik beğeni paketlerimize göz atabilirsiniz.

Instagram Beğeni Siparişimi Oluştururken Kullanıcı Adımı Girdim Ne Yapmalıyım?

Instagram beğeni siparişi oluştururken beğeni linki yerine kullanıcı adınızı girdiyseniz hemen canlı destek ekibi ile iletişime geçerek beğeni gelmesini istediğiniz gönderi linkini iletebilirsiniz.

Instagram Beğeni İşlemi Ne Zaman Tamamlanır?

Instagram Beğeni işlemi çok hızlı tamamlanan bir işlemdir. Sipariş oluşturduğunuzda anlık olarak işleme alınır ve hızla tamamlanır.

Instagram Beğeni Paketinden Üst Üste Alabilir miyim?

Instagram Beğeni paketinden birden fazla üst üste kez farklı gönderileriniz için satın alabilirsiniz. Bunun yanında beğeni işlemleriniz devam ederken takipçi,yorum, izlenme gibi birçok hizmetten de faydalanabilirsiniz.

Instagram Beğeni Siparişimi Nasıl Kontrol Edebilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş takip numaranızı kaydettiyseniz sipariş takip numaranız ile veya isim soyisim ile canlı destekten kontrol sağlayabilirsiniz.

Instagram Beğeni Paketi Hesabıma Zarar Verir mi?

Instagram beğeni işlemi tamamen güvenli bir işlemdir çünkü sizden hesap şifreniz talep edilmez ve bu sebeple hiçbir şekilde hesabınız zarar görmez.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla