İade Koşulları

Sosyora.com İptal ve İade Koşulları

Bu web sitesi üzerinden elektronik ortamda ürün siparişi verdiğinizde ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Müşteriler, satın aldıkları ürünün satış ve teslimatı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satın alınan her ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydıyla alıcının belirttiği adrese çevrimiçi olarak teslim edilir.

Müşterinin Ürünü Kontrol Yükümlülüğü

Müşteri, sipariş oluşturmadan önce bilgilerini doğru bir şekilde girdiğinden emin olmalıdır. Yazdığı kullanıcı adının ve gönderi linkinin doğru olmasından müşteri sorumludur. Sistemlerimiz tamemen otomatik çalışmaktadır, bizler tarafından siparişe, kullanıcı adına, bağlantı linkine manuel müdahale yapılamaz. Bu yüzden müşteri kullanıcı adını yanlış girer ve başka bir hesaba gönderim sağlanırsa sorumluluk müşteriye aittir, hatalı gönderimden firmamız sorumlu değildir.

Cayma Hakkı

Müşteri sipariş verdikten sonra değişiklik yapmak isterse eğer hizmet teslim edilmemiş ise ve sistemde iptale açık durumdaysa farklı bir hizmetle değiştirebilir. Ancak ürün teslim edilmiş ise dijital bir ürün olduğu için bir sosyal medya hesabından alınıp diğerine aktarılması mümkün değildir.

İade Koşulları

Sosyora.com.tr'de sunulan tüm hizmetler dijital ürün olduğu için iadesi yapılamaz. Siparişler anlık işleme alınıp gönderilmeye başlanır. İşlem tamamlanmadıysa kalan miktar için farklı bir hizmetle değişiklik yapılabilir.

Ödeme ve Teslimat

Ödemeler banka havalesi, EFT veya çevrimiçi ödeme yöntemleriyle yapılabilir. Kredi kartı ile tek ödeme veya taksit imkânlarından yararlanılabilir. Çevrimiçi ödemelerde kredi kartından tutar çekimi gerçekleşir.

Satıcı Bilgileri

  • Site Adı/Unvanı: sosyora.com.tr

  • Adres: Vişnezade Mahallesi Süleyman Seba Cd, Süzer Plaza Beşiktaş/İstanbul

  • E-Posta: [email protected]