WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Instagram Türk Otomatik Beğeni Satın Al.

Instagram Türk otomatik beğeni paketleri ile hesabınızın beğeni sayısını otomatik bir şekilde arttırmak için bizi ziyaret edin.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Instagram Türk Otomatik Beğeni İle İlgili Sorularını Cevapladık

Instagram Türk Otomatik Beğeni Kaç Gönderi İçin Geçerlidir?

Instagram Türk Otomatik Beğeni paketi 30 gün boyunca paylaşacağınız 30 gönderi için geçerlidir.

Instagram Türk Otomatik Beğeni Sadece Yeni Paylaşacağım Gönderilere mi Gelir?

Instagram Türk Otomatik Beğeni paketi siparişi oluşturmadan önce canlı destek ekibi ile iletişime geçerek, eski gönderilerinize ya da eski ve yeni gönderilerinize olacak şekilde paylaştırarak gönderim sağlatabilirsiniz.

Instagram Türk Otomatik Beğeni Siparişi Ne Zaman Tamamlanır?

Instagram Türk Otomatik Beğeni paketi 30 gün boyunca paylaşacağınız 30 gönderi için geçerli olduğu için siparişin tamamlanma süresi de 30 gündür. Dilerseniz 30 gönderiyi 2 günde veya 1 haftada da paylaşabilir ve haklarınızı dilediğiniz kadar günde kullanabilirsiniz. Gönderi haklarınız bittiğinde doğal olarak siparişiniz de tamamlanmış olacaktır.

Instagram Türk Otomatik Beğeni Siparişi Oluştururken Hesap Şifrem İstenir mi?

Hayır, istenmez. Instagram işlemlerinde ve diğer hiçbir işlemde siparişinizi oluştururken Sosyora sizden hesap şifrenizi talep etmez. Tamamen güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturmanızı sağlar.

Sipariş Kodumu Hatırlamıyorum Ne Yapabilirim?

Sipariş kodunuzu hatırlamıyorsanız 7/24 Canlı Destek hattımızla iletişime geçip isim soyisim ileterek öğrenebilir, ve siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Türk Otomatik Beğeniler Kaç Dakikada Gelir?

Sistem profilinizi otomatik olarak 15 dakikada bir kontrol eder, yeni fotoğraf ya da gönderi paylaştıysanız Instagram türk otomatik beğenileri hemen gönderir.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla