WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Instagram İzlenme Satın Al.

Instagram izlenme satın al hizmeti ile videolarınızın gösterim ve etkileşim sayısını arttırarak daha fazla Instagram görünürlüğü yakalayın.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Instagram İzlenme İle İlgili Sorularını Cevapladık

Instagram Video izlenme Ne İşe Yarar?

Instagram video izlenme paketi, izlenmelerini artırmak istediğiniz ve daha fazla etkileşim sayısı almak istediğiniz videoya izlenme hizmeti sağlayarak daha popüler bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Instagram Video izlenme Kaç Gönderi İçin Geçerlidir?

Instagram Video İzlenme de beğeni paketlerinde olduğu gibi tek gönderi için geçerlidir. Daha fazla videoya izlenme almak isterseniz, izlenme almak istediğiniz gönderi kadar paket satın alabilir ya da otomatik izlenme paketlerimize göz atabilirsiniz.

Instagram Video izlenme Paketini Satın Alırken Profilim Açık mı Olmalı?

Evet Açık Olmalıdır. Gizli hesaplara hiçbir şekilde gönderim sağlanmadığı için sipariş oluştururken profilinizin açık olduğundan emin olunuz.

Instagram Video izlenme İşlemi Kaç Dakika Sürer?

Instagram Video izlenme işlemi siparişinizi oluşturduktan sonra anlık olarak işleme alınır. Tamamlanma süresi ise sipariş miktarına ve o anki servis yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Instagram Video izlenme İstediğim Videoya mı Gelir?

Evet. Dilediğiniz videoya Instagram Video izlenme satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sipariş oluştururken video linkini gerekli alana girmenizdir.

Instagram Video izlenme Siparişimin Kontrolünü Nasıl Yaparım?

Siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş takip numaranızı kaydettiyseniz sipariş takip numaranız ile veya isim soyisim ile canlı destekten kontrol sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla