WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Instagram Yorum Satın Al.

Instagram yorum satın al hizmeti ile hesabınızın gönderilerine Türk kullanıcılar tarafından yorumlar alın, etkileşiminiz artsın.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Instagram Yorum İle İlgili Sorularını Cevapladık

Instagram Yorum Kaç Gönderime Gelir?

Instagram Yorumları da beğeni ve izlenme paketleri gibi tek gönderi için geçerlidir. Ne kadar gönderinize yorum almak isterseniz o kadar Instagram yorum paketi satın almanız gerekmektedir.

Instagram Yorum Gerçek Kullanıcılardan mı Gelir?

Evet. Instagram Yorumları tamamen %100 Türk organik kullanıcılar tarafından gelmektedir.

Instagram Yorumları Neye Göre Gelir?

Instagram yorumları tamamen sizin paylaştığınız içeriklere göre, kullanıcıların uygun yorumları gönderilerek sağlanır.

Instagram Yorumları Kendim Belirleyebilir miyim?

Dilerseniz Instagram yorumlarınızı siz yazabilirsiniz. Bunun için sipariş oluşturmadan önce canlı destek ekibi ile iletişime geçip bilgi vermeniz gerekmektedir.

Gizli Hesaba Instagram Yorum Alsam Gelir mi?

Instagram Yorum paketi de diğer paketler gibi gizli hesaplara gönderim sağlayamaz. Bu nedenle sipariş oluştururken profilinizin herkese açık olduğundan emin olunuz.

Instagram Yorum Satın Almak İçin Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram Yorum satın almak için Sosyora kullanıcılara birçok ödeme yöntemi sağlar. Ödeme yöntemleri ; Kredi, banka kartı, havale, EFT seçeneklerinden oluşmaktadır. Dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla