WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Instagram Kaydet Satın Al.

Instagram Kaydetme satın al paketleri ile tüm paylaşımlarınız için %100 Türk Kaydetme Satın Alabilir, keşfet şansınızı arttırabilirsiniz.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Instagram Kaydet İle İlgili Sorularını Cevapladık

Instagram Kaydetme Kaç Gönderi İçin Geçerlidir?

Instagram kaydetme beğeni hizmeti gibi tek gönderi için geçerlidir. Kaydetme gelmesini istediğiniz gönderi linkini sipariş oluştururken gerekli alana girmeniz gerekmektedir. Daha fazla gönderinize kaydetme almak için o kadar paket almalısınız.

İstediğim Gönderiye Instagram Kaydetme Satın Alabilir miyim?

Dilediğiniz gönderinize Instagram kaydetme satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kaydetme gelmesini istediğiniz gönderi linkini sipariş oluştururken gerekli alana girmeniz gerekmektedir.

Instagram Kaydetme Ne İşe Yarar?

Instagram kaydetme sayıları ne kadar yüksek olursa Instagram algoritması bunu algılar ve keşfete çıkma ihtimalinizi ve daha fazla kullanıcıya ulaşma ihtimalinizi artırır.

Instagram Kaydetme Paketinden Kaç Adet Alabilirim?

Dilediğiniz kadar Instagram kaydetme paketini farklı gönderileriniz için satın alabilirsiniz. Üst üste aynı gönderi için kaydetme paketi satın almak istiyorsanız önceden canlı destek ekibi ile iletişime geçip işlemlerinizin çakışmaması için bilgi verebilirsiniz.

Maksimum Ne Kadar Instagram Kaydetme Satın Alabilirim?

Instagram kaydetme paketlerinin en yüksek kaydetme miktarına sahip olanı 20.000 kaydetmeden oluşmaktadır.

Sipariş Kodumu Hatırlamıyorum Ne Yapabilirim?

Sipariş kodunuzu hatırlamıyorsanız 7/24 Canlı Destek hattımızla iletişime geçip isim soyisim ileterek öğrenebilir, ve siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla