WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al.

Instagram canlı yayınlarınızda daha fazla izlenmek ister misiniz? Instagram canlı yayın izlenme paketlerimizi inceleyin ve daha fazla kişiye yayın yapın.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Instagram Canlı Yayın İzlenme İle İlgili Sorularını Cevapladık

Instagram Canlı Yayın İzleyicileri Ne Kadar Canlı Yayında Kalır?

Instagram Canlı Yayın İzleyicileri siparişiniz oluşturulduktan sonra işleme alıır ve izleyiciler 30-60 dakika kadar yayında kalırlar.

Nasıl Instagram Canlı Yayın İzleyici Satın Alabilirim?

Instagramda canlı yayınınızı başlattıktan sonra yayın linkini gerekli alana girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Canlı destek ekibine paketi almadan ya da aldıktan hemen sonra bilgi vermeniz daha sağlıklı olur.

Gizli Profile Instagram Canlı Yayın İzleyicisi Satın Alınır mı?

Maalesef alınmaz. Gizli hiçbir hesaba hizmet sağlanamadığı için siparişlerinizi oluştururken profilinizin açık konumda olduğundan emin olunuz.

Instagram Canlı Yayın İzleyicileri Etkileşim Sağlar mı?

Instagram Canlı Yayın İzleyicileri sadece izlenme hizmeti sağlarlar. Etkileşim sağlamak gibi bir hizmet dahil değildir.

Instagram Canlı Yayın İzleyicileri Gelmezse Ne Yapabilirim?

Sağ üstte saat görünecek şekilde Canlı Yayının ekran görüntüsünü alıp canlı desteğe ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın İzleyicileri Ne İşe Yarar?

Instagram Canlı Yayın İzleyicileri canlı yayın izlenme sayılarınızı yükselterek daha popüler ve etkileşimli bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla