WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Instagram Garantili Takipçi Satın Al.

Instagram garantili takipçi satın al hizmetimizden faydalanarak düşmeyen takipçiler ile profilinizi ön plana çıkarın.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Instagram Garantili Takipçi İle İlgili Sorularını Cevapladık

Instagram Düşmeyen Takipçi Nedir?

Instagram düşmeyen takipçi size 365 gün telafi garantisi sunarak, oluşturulmuş kullanıcılardan oluşan ve takipçilerde herhangi bir azalma söz konusu olduğunda ücretsiz olarak telafinizi başlatır ve eksik takipçilerinizi gönderir.

Instagram Düşmeyen Takipçi Kalıcı mı?

Instagram düşmeyen takipçi paketi düşüşlere karşı 365 gün telafi sağladığı için 1 yıl boyu güvence sağlar.

Instagram Düşmeyen Takipçiden En Fazla Ne Kadar Alabilirim?

Instagram düşmeyen takipçi paketinin en yüksek takipçiye sahip olanı 500.000 kullanıcıdan oluşmaktadır fakat işleminiz bittikten sonra yeniden alım yapabilir ve bu paketle 10 milyon takipçiye kadar yükselebilirsiniz.

Instagram Düşmeyen Takipçiler Ne Kadar Sürede Gelir?

Instagram düşmeyen takipçi paketi sipariş oluşturulduktan sonra anlık olarak işleme alınan bir pakettir. Tamamlanma süresi ise servis yoğunluğuna ve sipariş miktarına göre değişmektedir.

Instagram Düşmeyen Takipçi İşlemim Devam Ederken Başka Paketler Satın Alabilir miyim?

Instagram düşmeyen takipçi işleminiz devam ederken, hem instagram hesabınız için beğeni, yorum,izlenme paketleri hem de diğer platformlardaki hesaplarınnız için dilediğiniz paketleri satın alabilirsiniz.

Instagram Düşmeyen Takipçi Paketi Hesabıma Zarar Verir mi?

Instagram Takipçi paketi satın almak hesabınıza hiçbir şekilde zarar vermez aksine faydasını kısa sürede görebilirsiniz.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla