WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

YouTube 4000 Saat İzlenme Satın Al.

Youtube 4.000 saat izlenme satın al desteği ile, kanalınızın para kazanma şartlarını saatler içerisinde tamamlayarak, Youtube'dan para kazanmaya başlayın.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin YouTube 4000 Saat İzlenme İle İlgili Sorularını Cevapladık

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme Nedir?

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme kanalınızdaki seçtiğiniz herhangi bir videoya 4.000 saat izlenme hizmeti sağlanmasıdır. Bu işlem için kanalınızda 1 saat ve üzeri video olması gereklidir.

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme İstediğim Videoya Gelir mi?

Evet gelir. Dilediğiniz videonun linkini paket siparişi oluştururken gerekli alana girmeniz yeterlidir.

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme Avantajları Nedir?

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme YouTube’da para kazanma durumunun aktif olması için aranan bir özelliktir. Bu özellik sayesinde kanalınızdan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme sipariş oluşturduktan sonraki 12 saat içinde işleme alınıp, tamamlanma süresi ise servis yoğunluğuna göre de değişiklik göstererek 5-7 günü bulmaktadır.

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme Satın Almak İçin Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

YouTube Ucuz Abone satın almak için Sosyora kullanıcılara birçok ödeme yöntemi sağlar. Ödeme yöntemleri ; Kredi, banka kartı, havale, EFT seçeneklerinden oluşmaktadır. Dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

YouTube 4.000 Saat Video İzlenme Satın Alırken Kanal Şifremi Vermem Gerekir mi?

Hayır, gerekmez. YouTube işlemlerinde ve diğer hiçbir işlemde siparişinizi oluştururken Sosyora sizden hesap şifrenizi talep etmez. Tamamen güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturmanızı sağlar.

Yorum Yap
Puanla