ClickCease
WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

WhatsApp Kanal Üyesi Satın Al

Whatsapp kanal üyesi satın alarak topluluğunuzu genişletip daha fazla kişiye hitap ederek kitlenizi genişletip erişim artırın.

intro illistration picture
Neden Bizi Tercih Etmelisin?
icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin WhatsApp Kanal Üyesi İle İlgili Sorularını Cevapladık

Whatsapp Kanal Üyesi Nedir?

Aslında telegrama çok benzer bir yapısı bulunur, kurum ya da kuruluşların kullanıcılarına, topluluklarına daha hızlı ulaşmasına kampanyalarını, duyurularını daha kolay iletmelerine yardımcı olan bir özelliktir.

Nasıl Whatsapp Kanalı Açabilirim?

Web whatsapp hesabınıza giriş yaparak "Kanallar" kısmından "Kanal Oluştur" kısmına tıklayıp, bir isim vererek kanalınıza uygun kısa açıklama ve resim eklemesi yaparak wp kanal açma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kanal Üyeleri Türk Kişilerdenmi Oluşacak?

Hayır, WhatsApp kanal üyesi satın aldığınızda , kanalınıza katılacak kullanıcılar dünya geneli global kişilerden oluşacaktır.

İnsanlar Whatsapp Kanalımı Nasıl Bulacak?

Whatsapp hesabınıza Güncellemeler kısmında yer alan "+" işaretine tıklayıp "Kanal Bul" kısmından kanalınızı insanlar kolayca keşfedebilir.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla