ClickCease
WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Facebook Canlı Yayın Satın Al

Facebook canlı yayın izleyici satın al. Yayınlarınıza daha fazla izleyici çekerek yeni insanlara kendinizi tanıtabilirsiniz.

intro illistration picture
Neden Bizi Tercih Etmelisin?
icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Facebook Canlı Yayın İle İlgili Sorularını Cevapladık

Facebook Canlı Yayın İzleme Hilesi Ücretsiz midir?

Facebook canlı yayın izleme paketlerine sayfamızdan hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Canlı yayın izleme paketlerimiz izleyici sayısına ve canlı yayında kalma süresine göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz hizmetlerimiz için Ücretsiz Araçlar kategorimize göz atabilirsiniz.

Facebook Canlı Yayın İzleyici En Fazla Ne Kadar Alabilirim?

Facebook canlı yayın izleyicinin en fazla olduğu paket 2000 izleyicili 2.000 Adet 90 Dakikalık Canlı Yayın İzlenme paketidir. Bu paket en fazla izleyicinin olduğu pakettir. Paket içeriğinde izleyiciler canlı yayında 90 dakika kalırlar.

Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Almak Güvenli midir?

Facebook canlı yayın izlenme paketini Sosyora üzerinden güvenle alabilirsiniz. Sosyora paket alımında hiçbir şekilde şifre talep etmez. Ayrıca canlı yayın izlenme sayınız yüksek ise diğer kullanıcılar profilinizin güvenilir profil olduğunu görürler.

Facebook Canlı Yayın İzlenme Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Facebook canlı yayın izleyicisi satın alırken hizmet sağlayıcısının güvenli olup olmadığına bakmalısınız. Sosyora bu konuda sizlere güvenli bir alışveriş sunmayı benimsemiştir. Profesyonel canlı destek hattımız ile müşteri deneyimini her geçen gün daha da iyileştirerek sorunlara anında çözümler üretmeyi görev edinmiştir.

Facebook’ta Canlı Yayın Para Kazandırır mı?

Facebook platformunda canlı yayın videolarınızda yayın içi reklamlar ile para kazanabilirsiniz. Canlı yayın yaparken Para kazanmak için 10000 takipçi kuralına uymanız gerekiyor. Yayın içeriğinin Faceook kuralına uygun olması gerekiyor.

Facebook Canlı Yayın İzlenme Nasıl Alınır?

Facebook canlı yayın izlenme satın almadan önce paketlerimizi inceleyerek hangi paketin size uygun olduğuna karar vermelisiniz. Paket seçiminizi yaptıktan sonra Satın Al diyerek devam edebilirsiniz. Facebook profilinizin herkese açık olduğundan emin olmalısınız.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla