WhatsApp
kapatma
mail adresimizi belirten resim Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

Threads Yorum Satın Al.

Threads gönderilerinize Threads yorum satın alarak popülerliğinizi artırın. Ucuz ve güvenli hizmetlerimizden faydalanın.

intro illistration picture

Neden Bizi Tercih Etmelisin?.

icons
icons
icons
Güvenli Alışveriş Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.
icons
Hızlı Teslimat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
icons
icons
icons
icons
Uygun Fiyat Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Threads Yorum İle İlgili Sorularını Cevapladık

Threads Yorum Kullanıcıları Gerçek mi?

Threads Yorum paketindeki kullanıcıların tamamı %100 gerçek Türk kullanıcılardan oluşmaktadır

Threads Yorum İşlemi Satın Aldıktan Ne Kadar Süre Sonra Başlar?

Threads yorum siparişi oluşturulduktan sonraki 2 saat içinde işleme alınır fakat tamamlanma süresi sipariş miktarına ve servis yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Threads Yorum İstediğim Gönderime Gelir mi?

Threads Yorum dilediğiniz videoya gelebilir. Tek Yapmanız gereken sipariş oluştururken yorum gelmesini istediğiniz gönderi linkini gerekli alana girmenizdir.

Threads Yorum Siparişimi Nasıl kontrol Edebilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş takip numaranızı kaydettiyseniz sipariş takip numaranız ile veya isim soyisim ile canlı destekten kontrol sağlayabilirsiniz.

Sipariş Kodumu Hatırlamıyorum Ne Yapabilirim?

Sipariş kodunuzu hatırlamıyorsanız 7/24 Canlı Destek hattımızla iletişime geçip isim soyisim ileterek öğrenebilir, ve siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap
Puanla